Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FSP004WHP23 china spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FSP004WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Tasting Spoon
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FSP004WHP23 |
| Manufacturer Part # | FSP004WHP23 |
| Length | 5" |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 3.57 lbs |
| UPC | 840291011688 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FSP004WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Tasting Spoon, 3 oz., 5-3/4" x 3", double sided, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
