Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH salad fork.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FSF011BSS23 salad fork
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FSF011BSS23 Hector Salad Fork 7.25"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FSF011BSS23 |
| Manufacturer Part # | FSF011BSS23 |
| Length | 7" |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Width | 0.75" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 1.22 lbs |
| UPC | 840291060495 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FSF011BSS23, Hector Salad Fork, 7.25"L, stainless steel, Brushed Silver (Packed By: 12 Each Per Case)
