Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH salad fork.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FSF008BKS23 salad fork
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FSF008BKS23 Luca Salad Fork 7"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FSF008BKS23 |
| Manufacturer Part # | FSF008BKS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 7" |
| Width | 1" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.08 lbs |
| UPC | 840291059321 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FSF008BKS23, Luca Salad Fork, 7"L, stainless steel, Matte Black (Packed By: 12 Each Per Case)
