Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH iced tea spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FIT019MSS23 iced tea spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FIT019MSS23 Classic Iced Tea Spoon 8.75"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FIT019MSS23 |
| Manufacturer Part # | FIT019MSS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 7" - 8" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 1.05 lbs |
| UPC | 840291060785 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FIT019MSS23, Classic Iced Tea Spoon, 8.75"L, stainless steel, Mirror Silver (Packed By: 12 Each Per Case)
