Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH dinner spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FDS012MSS23 dinner spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FDS012MSS23 Brandon Dinner Spoon 7.5"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FDS012MSS23 |
| Manufacturer Part # | FDS012MSS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 7" - 8" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 2.6 lbs |
| UPC | 840291060853 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FDS012MSS23, Brandon Dinner Spoon, 7.5"L, stainless steel, Mirror Silver (Packed By: 12 Each Per Case)
