Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH dinner spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FDS008BKS23 dinner spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FDS008BKS23 Luca Dinner Spoon 8"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FDS008BKS23 |
| Manufacturer Part # | FDS008BKS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 7" - 8" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.8 lbs |
| UPC | 840291059567 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FDS008BKS23, Luca Dinner Spoon, 8"L, stainless steel, Matte Black (Packed By: 12 Each Per Case)
