Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH demitasse spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FCS006GOS23 demitasse spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FCS006GOS23 Parker Demitasse Spoon 4.75"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FCS006GOS23 |
| Manufacturer Part # | FCS006GOS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 3" - 4" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.88 lbs |
| UPC | 840291060617 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FCS006GOS23, Parker Demitasse Spoon, 4.75"L, stainless steel, Matte Brass Gold (Packed By: 12 Each Per Case)
