Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH specialty spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FCS005BSS23 specialty spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FCS005BSS23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Harmony™ Spoon
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FCS005BSS23 |
| Manufacturer Part # | FCS005BSS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 4" - 6" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| UPC | 840291014528 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FCS005BSS23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Harmony™ Spoon, 5-1/2" x 1-1/2", stainless steel, mirrored finish (Packed By: 12 Each Per Case)
