Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH demitasse spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FCS000MSS23 demitasse spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FCS000MSS23 Cameron Demitasse Spoon 5.25"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FCS000MSS23 |
| Manufacturer Part # | FCS000MSS23 |
| Length | 5" - 6" |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Width | 1" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.89 lbs |
| UPC | 840291060686 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FCS000MSS23, Cameron Demitasse Spoon, 5.25"L, stainless steel, Mirror Silver (Packed By: 12 Each Per Case)
