Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chopsticks.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FCH026BRB94 chopsticks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FCH026BRB94 Servewise® Re-usable Chopsticks 10"L Twisted
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FCH026BRB94 |
| Manufacturer Part # | FCH026BRB94 |
| Material | Wood / Bamboo |
| Color | Natural |
| Width | 0.25" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.66 lbs |
| UPC | 840291010568 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FCH026BRB94, Servewise® Re-usable Chopsticks, 10"L, twisted, bamboo (Packed By: 24 Pair Per Case)
