Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH butter knives and spreaders.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FBK006MSS23 butter knives and spreaders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FBK006MSS23 Parker Butter Knife 7"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FBK006MSS23 |
| Manufacturer Part # | FBK006MSS23 |
| Type | Butter Knife |
| Length | 7" - 9" |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Width | 0.75" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.26 lbs |
| UPC | 840291060587 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FBK006MSS23, Parker Butter Knife, 7"L, stainless steel, Mirror Silver (Packed By: 12 Each Per Case)
