Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH butter knives and spreaders.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FBK004GOS23 butter knives and spreaders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FBK004GOS23 Cameron Butter Knife 6.5"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FBK004GOS23 |
| Manufacturer Part # | FBK004GOS23 |
| Type | Butter Knife |
| Length | 5" - 6" |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Width | 0.75" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| UPC | 840291060655 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FBK004GOS23, Cameron Butter Knife, 6.5"L, stainless steel, Matte Brass Gold (Packed By: 12 Each Per Case)
