Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSP024WHP22 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSP024WHP22 Harmony™ Plate 9-1/4" X 6-1/4" X 1" Oval
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSP024WHP22 |
| Manufacturer Part # | DSP024WHP22 |
| Material | Porcelain |
| Size | 9.250" = 9-1/4" |
| Shape | Oval |
| Rim Style | Deep Rim |
| Height | 1" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 7.25 lbs |
| UPC | 840291020185 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSP024WHP22, Harmony™ Plate, 9-1/4" x 6-1/4" x 1", oval, raised edge, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
