Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD079PIP23 china ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD079PIP23 Mezze™ Ramekin 2 Oz. 2-3/4" Dia. X 1-1/2"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD079PIP23 |
| Manufacturer Part # | DSD079PIP23 |
| Size | 1" - 2" |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 1.98 lbs |
| UPC | 840291063113 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD079PIP23, Mezze™ Ramekin, 2 oz., 2-3/4" dia. x 1-1/2"H, round, guava (Packed By: 12 Each Per Case)
