Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD077GYP23 china ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD077GYP23 Bevel Ramekin 2 Oz. 3.75" X 3.75" X 1"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD077GYP23 |
| Manufacturer Part # | DSD077GYP23 |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 2.64 lbs |
| UPC | 840291044617 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD077GYP23, Bevel Ramekin, 2 oz., 3.75" x 3.75" x 1"H, Round, High Gloss, Porcelain, Stone (Packed By: 12 Each Per Case)
