Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD070BLP23 china ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD070BLP23 Artefact™ Ramekin 3-1/2 Oz. 4" Dia. X 1"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD070BLP23 |
| Manufacturer Part # | DSD070BLP23 |
| Size | 3" - 4" |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4" |
| Weight | 3.3 lbs |
| UPC | 840291049315 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD070BLP23, Artefact™ Ramekin, 3-1/2 oz., 4" dia. x 1"H, round, porcelain, reactive finish, indigo (Packed By: 12 Each Per Case)
