Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD061GRP23 china ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD061GRP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Tides™ Ramekin
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD061GRP23 |
| Manufacturer Part # | DSD061GRP23 |
| Size | 5" - 9" |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 3.97 lbs |
| UPC | 840291025869 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD061GRP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Tides™ Ramekin, 3 oz., 5" x 3-1/4" x 1-1/4", oval, porcelain, semi-matte glaze, sea grass (Packed By: 12 Each Per Case)
