Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD040BEP23 china ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD040BEP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Catalyst® Monaco Ramekin
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD040BEP23 |
| Manufacturer Part # | DSD040BEP23 |
| Material | Porcelain |
| Size | 3" - 4" |
| Height | 2.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 4.85 lbs |
| UPC | 840291043849 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD040BEP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Catalyst® Monaco Ramekin, 6 oz., 3" dia. x 2-1/4"H, round, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
