Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china compartment plate and platters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD037WHP23 china compartment plate and platters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD037WHP23 Dish 4 Compartments 1 Oz. Per Bowl
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD037WHP23 |
| Manufacturer Part # | DSD037WHP23 |
| Compartments | 4 |
| Shape | Rectangular |
| Size | 8" |
| Construction | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 6.61 lbs |
| UPC | 840291014481 |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD037WHP23, Dish, 4 compartments, 1 oz. per bowl, 8" x 2-1/4" x 3/4", stackable, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
Certifications
Certifications
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.
