RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD036WHP22 china ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD036WHP22 Ramekin 9 Oz. 5-1/2" Dia. X 3/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD036WHP22 |
| Manufacturer Part # | DSD036WHP22 |
| Material | Porcelain |
| Size | 5" - 9" |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 3.45 lbs |
| UPC | 840291013927 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD036WHP22, Ramekin, 9 oz., 5-1/2" dia. x 3/4", round, low ribbed, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
