Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH compartmented china dish bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD035WHP22 compartmented china dish bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD035WHP22 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Kyoto™ Divided Dish
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD035WHP22 |
| Manufacturer Part # | DSD035WHP22 |
| Compartments | 2 |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291013910 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD035WHP22, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Kyoto™ Divided Dish, 2-compartment, 3 oz. per bowl, 9" x 4-1/2" x 1-1/4", rectangular, linear design, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
