Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH metal ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD034BSS24 metal ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD034BSS24 Canvas® Ramekin 1 Oz. 1-1/2" X 1-1/2" X 1-1/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD034BSS24 |
| Manufacturer Part # | DSD034BSS24 |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 840291027429 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD034BSS24, Canvas® Ramekin, 1 oz., 1-1/2" x 1-1/2" x 1-1/4", square, brushed stainless steel (Packed By: 24 Each Per Case)
