Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china sauce dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD031WHP23 china sauce dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD031WHP23 Kyoto™ Dish 2 Oz. 4-1/4" X 3" X 1"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD031WHP23 |
| Manufacturer Part # | DSD031WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 3.75 lbs |
| UPC | 840291013873 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD031WHP23, Kyoto™ Dish, 2 oz., 4-1/4" x 3" x 1", rectangle, footed, linear design, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
