Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD028WHP24 china ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD028WHP24 Mod® Ramekin 2-1/2 Oz. 2-1/2" X 2-1/2" X 3/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD028WHP24 |
| Manufacturer Part # | DSD028WHP24 |
| Material | Porcelain |
| Size | 1" - 2" |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 4.63 lbs |
| UPC | 840291013842 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD028WHP24, Mod® Ramekin, 2-1/2 oz., 2-1/2" x 2-1/2" x 3/4", square, porcelain (Packed By: 24 Each Per Case)
