Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china sauce dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD025BEP23 china sauce dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD025BEP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Catalyst® Dish
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD025BEP23 |
| Manufacturer Part # | DSD025BEP23 |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 3.53 lbs |
| UPC | 840291021045 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD025BEP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Catalyst® Dish, 2 oz., 4" x 2-1/2" x 1", rectangular, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
