Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china sauce dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD024BEP13 china sauce dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD024BEP13 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Catalyst® Kyoto™ Dish
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD024BEP13 |
| Manufacturer Part # | DSD024BEP13 |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 2.43 lbs |
| UPC | 840291020949 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD024BEP13, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Catalyst® Kyoto™ Dish, 1 oz., 3" x 3 x 1", square, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
