Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH compartmented china dish bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD021WHP23 compartmented china dish bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD021WHP23 Divided Dish 2-compartment 1 Oz. Per Bowl
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD021WHP23 |
| Manufacturer Part # | DSD021WHP23 |
| Compartments | 2 |
| Material | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 3.53 lbs |
| UPC | 840291004550 |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD021WHP23, Divided Dish, 2-compartment, 1 oz. per bowl, 4-3/4" x 2-3/4", stackable, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
Certifications
Certifications
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.
