Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH compartmented china dish bowls.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD015WHP23 compartmented china dish bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD015WHP23 Kyoto™ Divided Dish 2-compartment 1 Oz. Per Bowl
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD015WHP23 |
| Manufacturer Part # | DSD015WHP23 |
| Compartments | 2 |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 6" |
| Weight | 4.85 lbs |
| UPC | 840291004277 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD015WHP23, Kyoto™ Divided Dish, 2-compartment, 1 oz. per bowl, 6" x 3", linear design, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
