Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china sauce dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DSD008WHP23 china sauce dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DSD008WHP23 Spiral® Dish 3 Oz. 3-1/4" Dia. X 1"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD008WHP23 |
| Manufacturer Part # | DSD008WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 840291004147 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD008WHP23, Spiral® Dish, 3 oz., 3-1/4" dia. x 1", round, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
