Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china platters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DOS021WHP21 china platters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DOS021WHP21 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Platter
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DOS021WHP21 |
| Manufacturer Part # | DOS021WHP21 |
| Long Side / Diameter | 15" |
| Construction | Porcelain |
| Short Side | 12" |
| Shape | Free Form |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 13.7 lbs |
| UPC | 840291013828 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DOS021WHP21, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Platter, 15-1/4" x 12" x 1", teardrop, porcelain (Packed By: 4 Each Per Case)
