Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china platters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DOS020WHP21 china platters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DOS020WHP21 Origami® Platter 14.5" X 7" Porcelain
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DOS020WHP21 |
| Manufacturer Part # | DOS020WHP21 |
| Long Side / Diameter | 14" |
| Construction | Porcelain |
| Short Side | 7" |
| Width | 7" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 12.13 lbs |
| UPC | 840291011640 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DOS020WHP21, Origami® Platter, 14.5" x 7", Porcelain, White (Packed By: 4 Each Per Case)
