Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DOS014WHP22 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DOS014WHP22 Spiral® Plate 14" X 9" Rectangle
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DOS014WHP22 |
| Manufacturer Part # | DOS014WHP22 |
| Material | Porcelain |
| Size | 14.000" = 14" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 0.75" |
| Width | 9" |
| Depth | 14" |
| Weight | 18.74 lbs |
| UPC | 840291009470 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DOS014WHP22, Spiral® Plate, 14" x 9", rectangle, porcelain, white (Packed By: 6 Each Per Case)
