Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DOS012WHP12 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DOS012WHP12 Spiral® Plate 14" X 9-3/4" Oval
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DOS012WHP12 |
| Manufacturer Part # | DOS012WHP12 |
| Shape | Oval |
| Size | 14.000" = 14" |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.25" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 14" |
| Weight | 15.87 lbs |
| UPC | 840291010810 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DOS012WHP12, Spiral® Plate, 14" x 9-3/4", oval, porcelain, white (Packed By: 6 Each Per Case)
