Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DOS006WHP22 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DOS006WHP22 Spiral® Plate 12" Dia. Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DOS006WHP22 |
| Manufacturer Part # | DOS006WHP22 |
| Size | 12.000" = 12" |
| Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 20.94 lbs |
| UPC | 840291006233 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DOS006WHP22, Spiral® Plate, 12" dia., round, porcelain, white (Packed By: 6 Each Per Case)

