Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DOS004WHP21 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DOS004WHP21 Mod® Ideal Dinner Plate 14" X 9-1/2" Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DOS004WHP21 |
| Manufacturer Part # | DOS004WHP21 |
| Size | 14.000" = 14" |
| Shape | Rectangular |
| Material | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 10.14 lbs |
| UPC | 840291004444 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DOS004WHP21, Mod® Ideal Dinner Plate, 14" x 9-1/2", rectangular, porcelain (Packed By: 4 Each Per Case)
