Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china saucers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DMU030PIP23 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DMU030PIP23 Mezze™ Saucer 6" Dia. X 1/2" Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DMU030PIP23 |
| Manufacturer Part # | DMU030PIP23 |
| Size | 6.0" To 6.49" |
| Shape | Round |
| Construction | Porcelain |
| Height | 0.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291063076 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DMU030PIP23, Mezze™ Saucer, 6" dia. x 1/2", round, guava (Packed By: 12 Each Per Case)
