Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DMU029BRP23 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DMU029BRP23 Mezze™ Cup 12 Oz. 5" X 4" X 3-1/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DMU029BRP23 |
| Manufacturer Part # | DMU029BRP23 |
| Construction | Porcelain |
| Height | 3.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 10.58 lbs |
| UPC | 840291063014 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DMU029BRP23, Mezze™ Cup, 12 oz., 5" x 4" x 3-1/4", Cinnamon (Packed By: 12 Each Per Case)
