Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china mugs.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DMU027GRP23 china mugs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DMU027GRP23 Artefact™ Mug 16 Oz. 4-1/4" X 5-1/2" X 3-1/4"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DMU027GRP23 |
| Manufacturer Part # | DMU027GRP23 |
| Material | Porcelain |
| Stacking | Stackable |
| Height | 3.25" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 11.46 lbs |
| UPC | 840291057211 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DMU027GRP23, Artefact™ Mug, 16 oz., 4-1/4" x 5-1/2" x 3-1/4", with handle, porcelain, reactive finish, moss (Packed By: 12 Each Per Case)
