Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china mugs.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DMU026BEP23 china mugs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DMU026BEP23 Artefact™ Mug 11 Oz. 5-1/2" X 3-3/4" X 3"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DMU026BEP23 |
| Manufacturer Part # | DMU026BEP23 |
| Material | Porcelain |
| Stacking | Non-stackable |
| Height | 3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 8.15 lbs |
| UPC | 840291035875 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DMU026BEP23, Artefact™ Mug, 11 oz., 5-1/2" x 3-3/4" x 3", with handle, porcelain, ash (Packed By: 12 Each Per Case)
