Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DMU013WHP23 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DMU013WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Cup
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DMU013WHP23 |
| Manufacturer Part # | DMU013WHP23 |
| Stacking | Non-stackable |
| Construction | Porcelain |
| Height | 2.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 840291014450 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DMU013WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Cup, 1-1/2 oz., 1-1/2" dia. x 2-3/4", round, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
