Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china ramekin and sauce cups.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DMU006WHP23 china ramekin and sauce cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DMU006WHP23 Cup/Ramekin 4 Oz. 2-3/4" Dia. X 2"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DMU006WHP23 |
| Manufacturer Part # | DMU006WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Size | 1" - 2" |
| Height | 2" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 3.3 lbs |
| UPC | 840291008817 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DMU006WHP23, Cup/Ramekin, 4 oz., 2-3/4" dia. x 2"H, round, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
