Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china covers and lids.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DLI135BKC23 china covers and lids
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DLI135BKC23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Kiln® Ovenware Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DLI135BKC23 |
| Manufacturer Part # | DLI135BKC23 |
| Type | Baking Dish Lid |
| Material | Ceramic |
| Height | 0.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 3.53 lbs |
| UPC | 840291024527 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DLI135BKC23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Kiln® Ovenware Lid, for 10 oz. rectangular dish DBO135BKC23,4-1/4" x 3-1/4" x 3/4", rectangular, heat resistant up to 500°F, vitrified stoneware, black (Packed By: 12 Each Per Case)
