Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP098BRP21 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP098BRP21 Mezze™ Plate 11" Dia. Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP098BRP21 |
| Manufacturer Part # | DDP098BRP21 |
| Material | Porcelain |
| Shape | Round |
| Size | 11.000" = 11" |
| Height | 0.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 11" |
| Weight | 6.5 lbs |
| UPC | 840291062970 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP098BRP21, Mezze™ Plate, 11" dia., round, Cinnamon (Packed By: 4 Each Per Case)
