Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP095WHP22 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP095WHP22 Bevel Plate 9" X 9" X 1.25"H Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP095WHP22 |
| Manufacturer Part # | DDP095WHP22 |
| Material | Porcelain |
| Size | 9.000" = 9" |
| Shape | Round |
| Height | 1.25" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 8.37 lbs |
| UPC | 840291044518 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP095WHP22, Bevel Plate, 9" x 9" x 1.25"H, Round, High Gloss, Porcelain, White (Packed By: 6 Each Per Case)
