Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP062MUP22 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP062MUP22 Kiln® Plate 11" X 7" X 1-1/2" Oval
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP062MUP22 |
| Manufacturer Part # | DDP062MUP22 |
| Size | 11.000" = 11" |
| Shape | Oval |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 11" |
| Weight | 10.58 lbs |
| UPC | 840291039002 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP062MUP22, Kiln® Plate, 11" x 7" x 1-1/2", oval, porcelain, glazed finish, mushroom (Packed By: 6 Each Per Case)

