Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP061RDP22 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP061RDP22 Kiln® Plate 10" Dia. X 1-1/2"H Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP061RDP22 |
| Manufacturer Part # | DDP061RDP22 |
| Size | 10.000" = 10" |
| Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 11.9 lbs |
| UPC | 840291024213 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP061RDP22, Kiln® Plate, 10" dia. x 1-1/2"H, round, porcelain, glazed finish, chili (Packed By: 6 Each Per Case)
