Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP049WHP21 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP049WHP21 Harmony™ Plate 10-1/2" Dia. X 1" Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP049WHP21 |
| Manufacturer Part # | DDP049WHP21 |
| Material | Porcelain |
| Shape | Round |
| Rim Style | Deep Rim |
| Size | 10.500" = 10-1/2" |
| Height | 1.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 9.26 lbs |
| UPC | 840291021199 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP049WHP21, Harmony™ Plate, 10-1/2" dia. x 1", round, raised edge, porcelain (Packed By: 4 Each Per Case)
