Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP045WHP22 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP045WHP22 Harmony™ Plate 9" Dia. X 1" Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP045WHP22 |
| Manufacturer Part # | DDP045WHP22 |
| Material | Porcelain |
| Rim Style | Deep Rim |
| Shape | Round |
| Size | 9.000" = 9" |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 7.35 lbs |
| UPC | 840291019868 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP045WHP22, Harmony™ Plate, 9" dia. x 1", round, raised edge, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
