Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP034WHP22 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP034WHP22 Origami® Plate 10" X 10" X 1-1/4" Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP034WHP22 |
| Manufacturer Part # | DDP034WHP22 |
| Shape | Square |
| Size | 10.000" = 10" |
| Edge Type | Flared Edge |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 16.09 lbs |
| UPC | 840291011602 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP034WHP22, Origami® Plate, 10" x 10" x 1-1/4", square, flared edge, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
