Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DDP027WHP12 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DDP027WHP12 Monaco Plate 11" Dia. Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP027WHP12 |
| Manufacturer Part # | DDP027WHP12 |
| Size | 11.000" = 11" |
| Shape | Round |
| Rim Style | Wide Rim |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 11" |
| Weight | 15.43 lbs |
| UPC | 840291009555 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP027WHP12, Monaco Plate, 11" dia., round, wide rim, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
